פרופיל עסק פרופיל עסק
יצירת קשר עם בית העסק יצירת קשר
קופונים קופונים
שעות פעילות שעות פעילות
וידאו וידאו
גלריה גלריה
   
קטגוריות > סיווגים:
בילוי, תרבות ופנאי >
  ארגונים ועמותות

עזר מציון


"עזר מציון", זוכת פרס ישראל לשנת תשס"ח, הוקמה בשנת 1979 והינה העמותה הגדולה והמובילה בישראל בתחום הסיוע הפארא-רפואי לחולים ולמוגבלים
עזר מציון
העמותה מגישה סיוע לסובלים מבעיות תיפקודיות או הנמצאים במצבי משבר, באמצעות מגוון רחב של פרוייקטים ותוכניות התומכים באוכלוסייה מתקשה זו, מאפשרים לה לשמור על כבודה ועצמאותה ומשפרים את איכות חייה.
כיום נמנים על שורות העמותה קרוב ל- 11,000 מתנדבים, הפועלים בכ- 40 סניפים ומוקדי פעילות הפרושים על פני 25 ערים ברחבי הארץ, ועוסקים במגוון רחב של תחומים, ביניהם: הקמת המאגר הלאומי לתורמי מח עצמות, הפעלת מערך אמבולנסים להסעת חולים ומוגבלי תנועה, השאלת ציוד רפואי, אספקת ארוחות חמות לחולים ולנזקקים, סיעוד ותמיכה בקשישים, תמיכה וסיוע לילדים חולי סרטן ולמשפחותיהם, טיפול תומך ומקיף בילדים עם צרכים מיוחדים במגוון תחומים ואמצעים, ועוד.
"עזר מציון" מלווה את החולים והמשפחות בכל שלבי המשבר: מסייעת, מעודדת, מעניקה פתרונות מעשיים רבים, לצד אוזן קשבת ותמיכה רגשית. מקיפה את הפונים אליה בקשת של תקווה, עוטפת באהבה, ונותנת את ההרגשה החסרה כל כך של בית. ב"עזר מציון" למישהו באמת אכפת מהצער של האחר, מישהו נותן מעצמו, מזמנו וממרצו כדי שהאדם הנמצא בשעתו הקשה- ירגיש ביחד, ירגיש שהוא אהוב וחשוב, יידע שיש מי שנמצא כאן עבורו- כשכואב.

מתוך השתתפות כנה והיכרות מעמיקה עם מצוקת החולים והמוגבלים ממשיכה העמותה במלוא המרץ והתנופה באיתור צרכים ובפיתוח שירותי סיוע חדשניים.

מספר ספק משהב"ט: אין
מועדונים/הטבות/חברות:
חניה בסמיכות: לא רלוונטי
גישה לנכים: לא רלוונטי
פרטים נוספים
איש קשר: לאה אתר: לדף הבית
טלפון: 6144444 - 03 אי מייל: צור קשר עם לאה
טלפון נוסף: כתובת: הרב רבינוב 5
פקס: 6144445 - 03 עיר: בני ברק