פרופיל עסק פרופיל עסק
יצירת קשר עם בית העסק צור קשר
קופונים קופונים
שעות פעילות שעות פעילות
וידאו וידאו
גלריה גלריה
   
קטגוריות > סיווגים:
תיירות ואירוח >
  אחר/ייחודי

המרכז לסטיילינג


אורלי שי המרכז לסטיילינג.סטיילינג שווה אלף מילים-בעולם של היום סטייל היא מילה נרדפת לאיכות. אנו משדרים לעולם מי אנחנו דרך המראה שלנו, סטיילינג ויעוץ תדמית אישי הפך לכלי לשיפור המראה והעצמה אישית שכל אחד יכול ליהנות ולהרוויח ממנו.
 המרכז לסטיילינג

"אורלי שי - המרכז לסטיילינג" הוא מרכז הדרכה מקצועי ובית ספר לסטיילינג. המרכז הוקם בבית פרטי בשכונה שקטה עם שפע חניה וניחוח אישי וביתי. במרכז פועל בית ספר יחיד מסוגו המתמחה בסטיילינג ועיצוב תדמית כמסלול הלימודים העיקרי .

קצת על אורלי - אורלי מעצבת אופנה ותדמית, בוגרת מסלול האופנה בשנק"ר והחוג לתולדות האומנות והיסטוריה באוניברסיטת חיפה. אורלי עובדת מזה שנים רבות בתחום כמגישה פינות אופנה וסטייל בטלוויזיה, כיועצת לאנשי תקשורת, אמנים, חברות אופנה מקומיות ובין לאומיות, וכעורכת מדורי אופנה בעיתונים הגדולים בארץ

שיטת אורלי שי - לאחר שנים של ניסיון אקדמאי ומעשי בשטח החליטה אורלי להקדיש את כל כולה לפיתוח כלים לעזור לכל אחד ואחת לייצר את "המראה האידיאלי".השיטה הייחודית שפיתחה משלבת הבנה של פרופורציות גוף, אופנה וסטייל ומתבססת על ערכים כמו "חתך הזהב" ותורת הצבע השאובים מן האומנות ומתורגמים לעולם הסטיילינג. שיטת אורלי שי נותנת כלים ממשיים לאיזון מבנה הגוף באמצעות שימוש מגמתי בצבע וחומר.נשמע מורכב? מדהים לגלות עד כמה שזה פשוט.
זה הזמן לעשות שינוי, לשדרג את המראה ולהתקדם אל העתיד - אורלי שי וצוות המרכז נמצאים פה כדי לתת לך את כל הכלים להעצמה אישית ועסקית באמצעות מפגשים אישיים,קורסים מקצועיים והרצאות.אנחנו מאמינות ששינויים קטנים מובילים לתוצאות גדולות.אל תחכי לשנה הבאה, בואי להגשים את עצמך עוד היום!

קורס Basic
- יסודות עיצוב תדמית וסטייל לא סתם את/ה שורפ/ת את הבוקר מול המראה בהטלבטויות ומחשבות. רושם ראשוני מאז ומעולם חרץ גורלות ואת/ה צריך לדעת איך לגרום לאנשים לחשוב עליך את מה שאתה רוצה שיחשבו עליך. הקורס הזה ישנה את הדרך בה את/ה ואחרים רואים אותך
קרא/י עוד!

קורס Edvance – קורס עיצוב תדמית אישית מתקדם מיועד למי שרוצה להתמקצע יותר בתחום עיצוב התדמית והתדמית העסקית. את/ה מוזמן ליהנות משישה מפגשים נוספים בהם נלמד אותך איך לייצר תדמית עסקית שתזניק אותך קדימה קרא/י עוד!

סטייל אחד על אחד לא לחינם יש היום לכוכבי התקשורת ואנשי העסקים סטייליסט אישי שמייעץ להם, מסדר להם את הגרדרובה והולך איתם לקניות. גם לך מגיע לקבל את היתרון שמקנה ייעוץ סטיילינג אישי ואינטימי. המראה שלך הוא כרטיס הביקור שלך.

ייעוץ סטיילינג אישי  באווירה חמה וביתית תקבלי ייעוץ אישי דיסקרטי ומעמיק שמטרתו לעזור לך לפתח את הסגנון והתדמית האישית והעסקית שלך, לעשות סדר בארון  ולצאת למסע קניות עם מישהו שבאמת יודע מה נכון לך ויכול לתת לך את הכלים לדעת בעצמך
קרא/י עוד!

Passion For Fashion יש לך את זה?אנשים כל הזמן מחמיאים לך על הלבוש? החברים שלך תמיד סוחבים אותך לקניות? בני הבית גונבים לך בגדים מהארון? הגיע הזמן שתעשה/י מזה מקצוע!

Professional –קורס סטיילינג במסלול ללימודי תעודה
  סטייליסט הוא המקצוע הבא של עולם האופנה והתרבות, הסטייליסט נחשב היום למעצב האופנה הבא, הוא יוצר מחדש ומשלב מהקיים את ה-look האופנתי המותאם ללקוח.הקורס מקנה שלוש התמחויות בעולם הסטיילינג: התמחות בייעוץ תדמית וסטיילינג למגזר הפרטי, למגזר העסקי והתמחות בסטיילינג לעולם האופנה. הלימוד מתבצע דרך שעורים עיוניים, סדנאות, ימי צילום, הפקות אופנה והרצאות אורח. נעמיק את הידע בתולדות האופנה, טקסטיל, תחזיות, יצירה ועיצוב, כמו גם בצילום, שיער, איפור והפקה. התלמיד צובר ניסיון אמיתי עוד בזמן הלימודים ויוצא עם תיק עבודות מקצועי ומרשים קרא עוד!


מספר ספק משהב"ט: 11002117
מועדונים/הטבות/חברות:
חניה בסמיכות: לא רלוונטי
גישה לנכים: לא רלוונטי
פרטים נוספים
איש קשר: רוית
אי מייל: צור קשר עם רוית
אתר: