פרופיל עסק פרופיל עסק
יצירת קשר עם בית העסק צור קשר
קופונים קופונים
שעות פעילות שעות פעילות
וידאו וידאו
גלריה גלריה
   
קטגוריות > סיווגים:
אויר ים יבשה-אקשן >
  שייט/ספורט ימי

בית הספר הארצי לשיט


נצל את מענק הפרישה לקרירה חדשה עם אתגרים, הוצא רישיון לסירה מהירה, אופנוע ים ומשיטי יאכטות בבית הספר הוותיק בארץ לו סניפים בטבריה, חיפה, זכרון ות"א עם מורים מוסמכים של מערכת החינוך וחווית לימוד שלא תשכחו, לכם מגיע את הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר הרשם עכשיו.
בית הספר הארצי לשיט

בית הספר הארצי לשייט הוקם בשנת 1978 ע"י סטולרו חיים מורה מוסמך במשרד החינוך להוראת הימאות מאז ביה"ס צמח וגדל וכיום מגיע ל 4 סניפים מטבריה בצפון ועד ת"א בדרום בהם מכשירים את הלומדים לקבלת רישיונות לסירה מהירה, אופנוע ים ומשיטי יאכטות, כמו כן קורסים נוספים בתחום הימי כל ההוראה מתבצעת בעזרת מצגות אשר מקלות על התלמיד להבין את החומר ולקלוט אותו .


altפרוט הקורסים:


altאופנוע ים: פגישה עיונית אחת של 4 שעות ולאחריה מבחן עיוני של משרד התחבורה, תלמיד שעבר את העיוני ייגש לשיעור מעשי ומבחן מעשי.


altסירה מהירה: פגישה עיונית אחת של 5 שעות ולאחריה מבחן עיוני של משרד התחבורה, תלמיד שעבר את העיוני ייגש לשיעור מעשי ומבחן מעשי.


altסירה + אופנוע (משולב) פגישה עיונית אחת של 5 שעות ולאחריה מבחן עיוני של משרד התחבורה, תלמיד שעבר את העיוני ייגש לשיעור מעשי על אופנוע ומבחן מעשי ולשיעור מעשי על סירה ומבחן מעשי.


altקורס יאכטות: קורס עיוני של פגישה אחת בשבוע למשך 5 חודשים + קורס מעשי פרטים נוספים ניתן לקבל באתר ביה"ס www.yachtingschool.co.il נשמח לראותכם בין תלמידנו.


מספר ספק משהב"ט: 83734449
מועדונים/הטבות/חברות: , חיפה, טבריה, זכרון יעקב, תל-אביב
חניה בסמיכות: לא רלוונטי
גישה לנכים: כן
פרטים נוספים
איש קשר: חיים
אי מייל: צור קשר עם חיים
אתר: