פרופיל עסק פרופיל עסק
יצירת קשר עם בית העסק יצירת קשר
קופונים קופונים
שעות פעילות שעות פעילות
וידאו וידאו
גלריה גלריה
   
קטגוריות > סיווגים:
פיננסים ונדל''ן >
  פיננסים/השקעות
אימון וייעוץ >
  היועצים הפיננסים
פיננסים ונדל''ן >
  תכנון פיננסי פנסיוני לפרישה

שחקים פלוס


פורש/ת יקר/ה,עם פרישתך מצה"ל חובה לעצור לרגע ולבצע תכנון פיננסי מחודש,מחד ירידה בהכנסה וההטבות הנלוות ומאידך מגיעים לידך סכומי כסף שיש לנהל בחכמה וזהירות. נשמח לעמוד לרשותך בשיפור עמדות הפיננסי.
שחקים פלוס

רקע : בשנים האחרונות חלו תמורות רבות בעולם הפיננסי בכלל ובתחום הגמל, ההשתלמות והפנסיה בפרט. שינויים כמו מיסוי שוק ההון, ישום ועדת בכר, חוק פנסיית חובה והוצאת הגמל וההשתלמות מידי הבנקים תוך הגדלה משמעותית של מגוון המוצרים הקיימים בתחום זה (לדוגמא: יש לך יכולת להבטיח ערך קופת הגמל שלך, אינך כפוף יותר לרצון המעסיק ועוד).

המעבר ממסגרת צבאית מוגדרת וברורה לעולם חדש של "אזרחות" מורכבת. מניסיוננו עם לקוחותינו פורשי צה"ל, העיסוק במעבר המורכב בתוספת השינויים הרבים האלה יצרו בלבול רב בקרב הפורשים ויצרו צורך אמיתי באנשי מקצוע בעלי ניסיון וידע בעולם זה על מנת להחזיר לך הפורש/ת את השליטה על נכסיך ואת השליטה על רמות הסיכון בהן אתה נמצא.

"שחקים פלוס" הוקמה על ידינו, בכירים בשוק ההון עם ניסיון מצטבר של 30 שנה וחרטה על דגלה את מוטיב הליווי האישי והמקצועי בשוק ההון.החברה מנוהלת ע"י מנכ"לים משותפים מנוסים ומקצועיים: מר יואב נחמני ומר גל ברודשטיין (לפרופיל המלא). אנו בעלי ניסיון מקצועי רב שנים שצברנו בשוק ההון (תפקיד ניהול בכירים ) וגם בעולם הבנקאות ("הבינלאומי", "דיסקונט" ו"אוצר החייל").

עובדה זו מאפשרת לנו לבצע עבורך ניתוח צרכים ותכנון פיננסי מדוקדק של מוצרים בנקאיים וביטוחיים בו זמנית.(יתרון משמעותי שאינו מצוי בידי חברות פיננסיות אחרות).

האסטרטגיה שלנו:

א.
ליווי צמוד ברמה חודשית ובחינה מתמדת של אפיקי ההשקעה שלך.

ב.ניהול הסיכונים והתשואות מחד, אל מול הצרכים המשתנים שלך כפורש/ת צה"ל וכבעל משפחה מאידך.

לסיכום: את/ה מוזמן/ת ליהנות מניסיוננו למינוף נכסיך – והכול בקליק אחד ובמקום אחד!ניתן לרכוש ליווי פיננסי מלא בוואוצ'ר מנהל הפרישה. בהצלחה

alt מספר ספק משהב"ט: 83901854
מועדונים/הטבות/חברות: , 10 אחוז הנחה לתשלום בכרטיס
חניה בסמיכות: לא רלוונטי
גישה לנכים: לא רלוונטי
פרטים נוספים
איש קשר: שירות לקוחות אתר: לדף הבית
טלפון: 6622901 - 054 אי מייל: צור קשר עם שירות לקוחות
טלפון נוסף: 6622902 - 054 כתובת: הטווס 3
פקס: עיר: קדימה