פרופיל עסק פרופיל עסק
יצירת קשר עם בית העסק יצירת קשר
קופונים קופונים
שעות פעילות שעות פעילות
וידאו וידאו
גלריה גלריה
   
קטגוריות > סיווגים:
סביבה משפטית >
  אחר/ייחודי

המועדון המשפטי


עמית/ה "ביטחונט" יקר/ה. כבר למדתם, כי גם בחיים וגם בשדה הקרב ידע מעניק לך יתרון בדרך להצלחה. אנו מזמינים אותך ליטול חלק במועדון משפטי, מועדון "בוטיק" אינטימי, בו נדון בסוגיות משפטיות שונות ונפתח עבורך צוהר לעולם המשפט בחטיבות תוכן שונות.
המועדון המשפטי
המועדון מיועד לגולשי "ביטחונט" ומתקיים בקבוצה קטנה ואינטימית בחסות משרד עורכי הדין " שוורץ- קסלר ". ההרצאות תתקיימנה בבניין התאומים מספר 1,המיקום נגיש מאוד ומאפשר לך להגיע למועדון ברכב או ברכבת (10 דקות הליכה מרכבת מרכז).

המפגשים יתקיימו בין השעות 18:00-20:00 ובתום ההרצאה תינתן עד מחצית השעה לשאלות.הודעה נפרדת תשלח לגבי כל הרצאה בנפרד וההשתתפות היא על בסיס "כל הקודם זוכה". המפגשים יעסקו בשלושה עולמות תוכן שונים: "דיני אישות (משפחה)" ,"היבטים משפטיים בעסקים וחברות", "דיני עבודה".

דיני אישות (משפחה)

הרצאה - צוואות וירושות:
החשיבות בכתיבת צוואה, וכיצד היא נעשית; מהי צוואה הדדית; על מוסד הרשם לענייני ירושה, ומשמעות הפקדת הצוואה במשמורתו; זכויות היורשים על פי הדין – כאשר לא נעשתה צוואה; ההבדלים בין צו קיום צוואה לצו ירושה.

הרצאה- סכסוכים/מחלוקות בין בני זוג:מנגנון הגנה- עריכת הסכם ממון בין בני זוג או ידועים בציבור; אישור הסכם הממון ומתן תוקף של פסק דין; "מרוץ הסמכויות"- בית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני (העדיפות של כל אחד מהם ביחס לבני הזוג); שלום בית במסגרת הליך משפטי; גירושין – בהסכמה, בגישור או במאבק משפטי.

היבטים משפטיים בעסקים וחברות

הרצאה - הקמת עסקים:
סוגי ההתאגדויות המשפטיות ומשמעויותיהן: הסכמי מייסדים ושותפויות; מזכירות חברה - היחסים בין החברה לרשם החברות;

הרצאה - ניהול עסקים: ליווי צמוד של החברה הן על ידי עו"ד והן על ידי רו"ח; עריכת הסכמי עבודה לכל סוגי המשרות בארגון – החל מעובד שעתי, דרך הסכמים פשוטים למשרות המנהלתיות וכלה בהסכמים מורכבים לבעלי משרות- אמון וכו'; גבייה - החל ממכתבים שנוסחו על ידי עוה"ד אך נשלחו על ידי בעל העסק, וכלה בתקיפת החייב בהוצאה לפועל, לרבות ההיבטים הרלבנטיים לעיקולים, פקודות מאסר וכו'.

דיני עבודה

הרצאה -משפט העבודה במציאות משתנה:
היקפי המשרות - מלאה, חלקית, שעתית או עונתית; סוגי המשרות - רגילה או אמון - היבטים משפטיים של תשלום שעות נוספות, תחומי וגבולות אחריות, ועוד; סוגים שונים של הסכמי עבודה; דגשים לחוזה עבודה: הזכויות הסוציאליות של העובדים; ביטוח מנהלים וביטוח פנסיוני; הסכמי סודיות ואיסור תחרות; תביעות משפטיות נגד עובדים.

מספר ספק משהב"ט: אין
מועדונים/הטבות/חברות:
חניה בסמיכות: בתשלום
גישה לנכים: כן
פרטים נוספים
איש קשר: שירות לקוחות אתר:
טלפון: 7437435 - 054 אי מייל: צור קשר עם שירות לקוחות
טלפון נוסף: 6136368 - 03 כתובת: זבוטינסקי 33
פקס: 6136369 - 03 עיר: רמת גן