פרופיל עסק פרופיל עסק
יצירת קשר עם בית העסק צור קשר
קופונים קופונים
שעות פעילות שעות פעילות
וידאו וידאו
גלריה גלריה
   
קטגוריות > סיווגים:
פיננסים ונדל''ן >
  פיננסים/השקעות
פיננסים ונדל''ן >
  נדל"ן
נדל''ן בחו''ל >
  נדל''ן בארה''ב

אפריל השקעות פרטיות


פורש יקר,עם פרישתך,עולמך כפי שהכרת,משתנה בין לילה.בין הדאגות הרבות מעסיקה גם הדאגה להשקעה נכונה של הכספים.עולה השאלה מהו פיזור נכון כך שיניב פירות לחיים בכבוד וברוגע.נדל"ן בארה"ב של היום מאפשר לך בדיוק את זה-פיזור נוסף בנכס מניב,עם אופק לרווח נאה בעתיד.
אפריל השקעות פרטיות
שמי דדי גולדברגר (סא"ל מיל'). בעברי מפקד טייסת בחיל אויר וכיום מנכ"ל "אפריל השקעות פרטיות".עם פרישתי מצה"ל הייתי בצומת החלטות רבות בתחומי החיים השונים וביניהם אף בתחום הפיננסי. היו לרשותי משאבים מוגבלים בסכום נתון- מולם צרכים של המשפחה, פיתוח קריירה ועוד.

לאחר 25 שנה ב"חממה" בה דאגו לי להכל, נדרשתי פתאום לתכנן את צעדיי הכלכלים, להבין את מחירי ההחלטה ולעשות מעשה.התובנה המשמעותית ביותר שקיבלתי לאחר היוועצויות רבות עם פורשים ותיקים ואנשי פיננסים היא כי נכון לי לבצע פיזור מושכל של המשאבים ולא לשים את "כל הביצים בסל אחד".

היום , לאחר מספר שנים בתחום ההשקעות אני מבין כמה עצה זו הייתה חכמה. אחד מהמיזמים האטרקטיביים שמציעה חברתנו כיום הינו רכישת נכס נדל"ן בארה"ב.

הנכסים הינם בתים צמודי קרקע (לאור המשבר)במחיר שווה לכל נפש, במקום של ביקוש קבוע כך שסיכויי ההשכרה מובטחים והתשואה גבוהה מאוד.

בעתיד- עם התייצבות המשק האמריקאי ישובו האמריקאים לקבל משכנתאות וירכשו את הבתים כך שערכם יעלה ותוכל לממש את הנכס ברווח נאה.

למה זה מתאים דווקא לנו כפורשים ? ההשקעה הנדרשת אינה גבוהה, מייצגת כשליש מהמשאבים שעומדים בידי פורש ממוצע והתשואה גבוהה מכל אפיק השקעה חלופי.

למה איתנו ? אנו מבינים את השוק בארה"ב ,"חיים" אותו ונציג שלנו יושב בכל אתר "און ליין" ומטפל בכל בעיה ובכל עת.

ובעיקר, כחבר קהילה אני מתחייב לכך שתקבל את הטוב ביותר בשרות ובאיכות ומעל הכל ננהג בך ביושרה, כבוד הדדי ושקיפות נתונים מלאה- תדע הכל ועד הסוף בדיוק כמו בתדריך לפני ביצוע.

ועוד..(זו לא עוד סיבה אבל חשוב שתדע) אנו מציעים לגולשי "ביטחונט" הטבה מפליגה בדמי טיפול של העברת הכספים לארה"ב.

אנו לרשותך בכל שאלה /בקשה, או שתקפוץ לקפה

מספר ספק משהב"ט: אין
מועדונים/הטבות/חברות:
חניה בסמיכות: בתשלום
גישה לנכים: כן
פרטים נוספים
איש קשר: שירות לקוחות
אי מייל: צור קשר עם שירות לקוחות
אתר: