פרופיל עסק פרופיל עסק
יצירת קשר עם בית העסק צור קשר
קופונים קופונים
שעות פעילות שעות פעילות
וידאו וידאו
גלריה גלריה
   
קטגוריות > סיווגים:
בילוי, תרבות ופנאי >
  מתנות/ספרים

לרקוד עם הפחד


מייקל ג'ורדן: פספסתי בחיי יותר מ9000 זריקות לסל,הפסדתי יותר מ 300 משחקים,36 פעמים נפל בחלקי לקלוע את סל הניצחון במשחק ופספסתי. כל חיי נכשלתי שוב ושוב- וזו הסיבה שניצחתי.(עמוד 40 בספר)
לרקוד עם הפחד

הספר "לרקוד עם הפחד" הוא סיפור אישי מרתק המכיל מתכונים לחיים שמחים ומאושרים יותר. הספר יקנה לכם כלים ייחודיים להתמודדות עם משברים, כישלונות, פחדים ומחשבות שליליות. בעזרת הספר תלמדו להכיר בכוחות העצומים האצורים בתוככם ולהשתמש בהם כדי להתגבר על הפחדים המעכבים אתכם מלהגביה עוף ולהגשים חלומות.

לרקוד עם הפחד" - להתאהב מקריאה ראשונה... אמנון יקר, תודה לך על שכתבת ספר מושלם, מסרים ברורים ובהירים, מוגש בקלילות בליווי תכנים כה עמוקים, מלווה בתמונות שנותנות לקורא לגעת ולהבין...ספר שניתן לקרוא בו כל יום קצת ולתת לאסימונים ליפול... אני גם מאוד אוהבת את הספר וגם ממליצה לכל מכריי..... רכשתי את הספר ללקוחותיי כמתנת חג - זאת אחת המתנות היפות ביותר שהענקתי אי פעם!!! מעורר השארה כל יום מחדש. תודה לך איש יקר. נעמי זלצינגר, מנכ"ל "היתרון היחסי".

"רכשתי את הספר כמתנה לבעלי, קראנו את הספר בשקיקה ! מדהים ! עכשיו אני בטוחה שאין מתנה טובה ממנו למי שאוהבים" ,טל ברנס, רמת-גן

"קראתי בשקיקה את ספרך ואף הראיתי אותו לאנשים רבים. הספר ערוך בצורה ידידותית ביותר, האיורים והדוגמאות והדוגמאות שאתה מביא מחייך האישיים מעצימים את חווית הקריאה ותורמים להפנמת התובנות הרבות שבספר. הספר יישומי, וכל מי שיקרא בו, ילמד ממנו רבות. גם אני באופן אישי הפנמתי מספר תובנות. אין לי ספק שאשתמש בציטוטים מהספר במהלך ההרצאות שלי". ד"ר אלי כהן, מרצה בכיר, אוניברסיטת "בן גוריון"
לפרטים ורכישה פנה כאן!


מספר ספק משהב"ט: אין
מועדונים/הטבות/חברות:
חניה בסמיכות: לא רלוונטי
גישה לנכים: לא רלוונטי
פרטים נוספים
איש קשר: שירות לקוחות
אי מייל: צור קשר עם שירות לקוחות
אתר: