פרופיל עסק פרופיל עסק
יצירת קשר עם בית העסק יצירת קשר
קופונים קופונים
שעות פעילות שעות פעילות
וידאו וידאו
גלריה גלריה
   
קטגוריות > סיווגים:
בילוי, תרבות ופנאי >
  ארגונים ועמותות

נפש בנפש


עמותת "נפש בנפש" עוסקת בפעילות עלייה וקליטה מצפון אמריקה אנגליה וקנדה ובמסגרת זו עסקה בליווי חיילים בודדים .מרכז הפעילות לגולשי ביטחונט הינו סא"ל ,מיל' אבי זיו (שלישות)
נפש בנפש

לפני כשנתיים בשיתוף עם ארגון ידידי צהל בארצות הברית הוקם צוות דובר שפות : חיילים בודדים לשעבר אקדמאים. (רוסית,ספרדית,אנגלית,צרפתית) והטיפול נורחב לכלל החיילים הבודדים העולים. הצוות מכין את העולים לקראת גיוס, מבצע ימי הכנה, סיורים ביחידות, מלמד אותם על התפקידים ועוד. במהלך השירות: מגיע לכלל הטקסים: כומתה, קורס,מסלול וכו. שולח חבילות ומקיים ארועים חברתיים כמו ארוחות שבת משותפות, מסיבות חג, סביב לוח השנה וכו.

כיום יש בתוכנית החיילים הבודדים הזו מעל 2000 חיילים וחיילות מיותר מ-40 מדינות.התוכנית מצליחה מאוד ואנו עובדים בשיתוף פעולה עם מחלקת פרט באכא ועוסקים רק בטיפול המשלים.

למי מכם שמעוניין להתנדב ולקחת חלק אנו מציעים אחת משתי האפשרויות: א. ליווי חייל או חיילת: מעין " אם/אב לעת עצה" : סיוע נקודתי ברגע שמתעוררת בעיה מול יחידה /כאשר יש קושי לחייל להסביר עמדתו בדיוק (כמו שאתם הייתם פועלים אם הבן או הבת שלכם) ב. להוות איש קשר ליחידה או לחייל שאת יוצאים ממנו ולסייע לרכזים שלנו, לפתור בעיות מול היחידות.

שני דגשים נוספים: א. שאר אפשרויות הקשר הינם בבחינת בחירה שלכם ו"הכימיה "של החיילים הבודדים ויכול לנוע על "הציר" של חבר טלפוני לעת צרה ועד מעורבות באירועים חברתיים ,הזמנה לחגים ועוד. ב.לרוב אנו מעדיפים לצרף פורשות לחיילות ופורשים לחיילים משיקולים ברורים של עומק השיתוף האישי רגשי הנדרש מול צעירים.

חשוב להדגיש כי מאחר ומדובר בעיקר בקשר של תגובה ולא ביוזמה ,הקשר הבסיסי אינו אמור לגזול זמן רב מהפנאי שלכם.

י שמעוניין להתנדב ישלח אליי מייל חוזר : עם פרטים , כתובת, שפות .סוג ליווי מועדף, תפקיד ויחידה בשירותו נזמין אותו לפגישת הסבר מעמיק ורקע. שלכם: אבי זיו 
aviziv4u@gmail.com מספר ספק משהב"ט: אין
מועדונים/הטבות/חברות:
חניה בסמיכות: לא רלוונטי
גישה לנכים: לא רלוונטי
פרטים נוספים
איש קשר: שירות לקוחות אתר:
טלפון: 2341539 - 054 אי מייל: צור קשר עם שירות לקוחות
טלפון נוסף: כתובת: בית אריה
פקס: עיר: בית אריה