פרופיל עסק פרופיל עסק
יצירת קשר עם בית העסק יצירת קשר
קופונים קופונים
שעות פעילות שעות פעילות
וידאו וידאו
גלריה גלריה
   
קטגוריות > סיווגים:
משפחה וזוגיות >
  אימון ויעוץ

הורות ופרישה


תהליך הפרישה מלווה לעתים בקושי של השתלבות מחודשת בשגרת הבית, בדפוס הזוגי שעובר שינוי ואפילו בהתנהלות היומיומית שאת חלקה אתה טרם מכיר (איפה כל חוג ובאיזה שעה ..)
הורות  ופרישה

דברים שרואים מכאן, לא רואים משם : הניסיון המקצועי שלי והעובדה שהנני פורשת צה"ל ומכירה את החוויה ממקור ראשון מאפשרת לי לסייע ולמקד את הקושי ולהציע פתרון עניני וממוקד לשם כך פיתחתי 4 מודלים לסיוע ועזרה למשפחות הפורשים (את כולם ניתן לממן מסל הקורסים)

 
ביחד ! יעוץ זוגי
הכל מתחיל בזוגיות מקדמת, מפרגנת, תומכת ובכך שבן הזוג הפורש יוכל לקבל מעט יותר תשומת לב בפרישה. בשדה הקרב הוא היה לוחם עילאי אבל באזרחות, הוא זקוק גם לך כדי ללמוד את כללי המשחק החדשים. ואם (רק אם) מרגיש לך שחסר כלים להעניק לו, או אתה מרגיש שחסרים הכלים לגשת ולבקש מבת הזוג (כי אנשי צבא לא ממש אוהבים לבקש) אני כאן- ליווי קצר וממוקד יאפשר לכם בניית המכניזם להצליח יחד ובגדול!

ה
תערבות חד- פעמית: התעוררה התמודדות חדשה, קושי שלא יודעים איך לטפל בו, אתם מוזמנים לפגישה אחת בת שעתיים הממקדת את הקושי ונותנת מענה. מפגש חד פעמי שמטרתו לכוון ולייעץ במציאת פתרון לקושי ודרכי פעולה אפשריים.

הדרכה ממוקדת בת 5 מפגשיםהדרכה אישית ממוקדת וקצרת טווח למתן כלים פרקטיים וישימים ממוקדים ומכוונים לקושי העולה. הדרכה כרוכה בליווי אישי של היועצת לאורך חמשת המפגשים

הדרכה אישית ממוקדת הכוללת צפייה: בביתכם הדרכה זו כוללת צפייה בת כ- 4 שעות בביתכם אשר מסייעת במיקוד הקושי ומאפשרת זיהוי " רעשים תת קרקעיים" המשפיעים על האווירה המשפחתית והתנהגות הילדים. לאחר הזיהוי והמיקוד ההכוונה יעילה ממוקדת ומעשית לשיפור ההתנהגויות מערכות היחסים והאווירה משפחתית.

 אמה אמר, אם לשלושה ילדים בוגרים, 25 שנות שרות בצה"ל , מרצה ומנחת קבוצות הורים בכירה מוסמכת מכון אדלר, בעלת תואר אקדמאי בחינוך ,מדריכה ויועצת משפחתית בשיטת מיכל דליות ,יועצת זוגית, מאמנת אישית, בעלת ניסיון רב בעבודה עם הורים.מספר ספק משהב"ט: אין
מועדונים/הטבות/חברות:
חניה בסמיכות: לא רלוונטי
גישה לנכים: לא רלוונטי
פרטים נוספים
איש קשר: שירות לקוחות אתר:
טלפון: 2915557 - 050 אי מייל: צור קשר עם שירות לקוחות
טלפון נוסף: כתובת: ראש העין
פקס: עיר: