קורסים והכשרות
פרופיל עסק פרופיל עסק
יצירת קשר עם בית העסק יצירת קשר
קופונים קופונים
שעות פעילות שעות פעילות
וידאו וידאו
גלריה גלריה
   
קטגוריות > סיווגים:
סביבת ניהול >
  דירקטורים

דירקטורים למנהלים


דירקטורים ונושאי משרה חשופים אחריות אישית במישור האזרחי והפלילי. השנים האחרונות מאופיינות בחקיקה ורגולציה המטילה אחריות רבה על הדירקטור לצד "מנעמי התפקיד". חדש!! קורס למנהלים (40 שעות)
דירקטורים למנהלים

החקיקה החדשה מציגה עקרונות חדשים בממשל תאגידי, אכיפה מנהלית, תגמול בכירים. בתי המשפט מחמירים עם הטייקונים (ראה ערך דנקנר) ובמקביל לא בוחלים בפסילת דירקטורים מכהנים בחברות ציבוריות במידה שהם אינם מכשירים עצמם בצורה נכונה לתפקיד. דירקטורים ונושאי משרה בחברות נדרשים כיום, אף יותר מבעבר, להיות בעלי ניסיון ניהולי , ידע הבנה מעמיקה בעולם העסקי, הפיננסי והמשפטי, על מנת לנהל דיונים, ליזום מהלכים ולהפעיל שיקול דעת מקצועי לשם קבלת ההחלטות העסקיות המתאימות לארגון אותו הם משרתים כדירקטורים.

קורס הדירקטורים שלנו מועבר באופן מעשי ויישומי תוך מתן דגש קידום ההצלחה של הארגון לצד ניהול הסיכונים.

במקביל יעניק לך הקורס תובנות אישיות לדרך ההתנהלות שלך כדירקטור (שמירת "גבולות הגזרה" של אחריותך כדירקטור מבלי שהרגולציה "תשתק" אותך כנושא משרה המחויב לארגון).

חשוב להדגיש !! גם אם לא תשתלב כבר "מחר בבוקר" בתפקיד דירקטור אבל תמונה להיות מנכ"ל או נושא משרה- ארגז כלים זה ישרת אותך בהתנהלות נכונה ומדייקת מול הדירקטוריון ועל יד כך תזכה ליתרון משמעותי בכניסה לתפקיד.

לפרטים נוספים על הקורס פנה כאן!הקורס ניתן לתשלום מסל הקורסים של מנהל הפרישה ,ניתן לרכוש חבילה מנצחת המשלבת גם קורס יזמות וחשיבה עסקית שיוכל להעניק לך כלי נוסף כדירקטור ומנכ"ל.

למאמר בנושא אחריות דירקטורים ונושאי משרה- קרא כאן !מספר ספק משהב"ט: 83901584
מועדונים/הטבות/חברות:
חניה בסמיכות: חניה חינם
גישה לנכים: כן
פרטים נוספים
איש קשר: שירות לקוחות אתר: לדף הבית
טלפון: 2259979 - 077 אי מייל: צור קשר עם שירות לקוחות
טלפון נוסף: 6291140 - 050 כתובת: יגאל אלון 159
פקס: עיר: תל אביב-יפו